Bonusy w kasynach – co warto o nich wiedzieć?

Bonusy w kasynach – co warto o nich wiedzieć?

Zastanawialiście się kiedyś, co przyciąga graczy do kasyna? Z pewnością chęć dobrej zabawy, ale nie tylko, bo przecież kasyna, w szczególności te online swoim graczom oferują liczne bonusy. Czym one są i co warto o nich wiedzieć? Tego dowiesz się z poniższego tekstu.

Bonusy w kasynach – o czym mowa?

Chyba każdy z nas miał styczność z różnego typu bonusami. Czym jednak są bonusy kasynowe? Bonusy w kasynie mają wykonać takie samo zadanie jak przykładowe darmowe gadżety w sklepach, czy darmowe drinki w knajpie. Ich zadaniem jest, by przyprowadzić nowego gracza, zachęcić go do gry w kasynie i sprawić, by do niego chętnie wracał. Można nawet powiedzieć, że bonusy to inwestycja w rozwój kasyna, dlatego wszystkie istniejące na rynku, próbują przebić się z konkurencji swoimi propozycjami.

Bonusy w kasynach – jakie bonusy są dostępne?

Istnieją różne typy bonusów. Wśród najpopularniejszych bonusów wymienia się te dla nowych graczy, które występują pod różną nazwą. I tak spotkać można bonus powitalny, bonus dla nowego gracza, bonus na start, jak również ofertę powitalną. Zadanie bonusów dla nowych graczy w kasynach online jest bardzo proste – ma przyciągnąć nowego klienta, skłonić go do rejestracji i pierwszej wpłaty, po której zostaje dodany do konta gracza. W tym miejscu warto zaznaczyć, że jest to najbardziej wartościowy bonus. Najczęściej przyznawany jako bonus od pierwszej wpłaty, tzw. bonus od doładowania. Przyznawany jest on do określonej kwoty, przykładowo 100% bonusu do 700 zł. Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z tego bonusu i wpłacimy 200 zł, to otrzymamy 100% bonusu, czyli 200 zł i w sumie będziemy mieć do swojej dyspozycji 400 zł. W ramach tego bonusu moglibyśmy otrzymać 700 zł, przy wpłacie 700 zł. Warto pamiętać, że 700 zł to kwota maksymalna. Oznacza to, że nawet jeśli wpłacimy 1000 zł lub 2000 zł, to i tak bonus otrzymamy w wysokości 700 zł. Jednak to nie wszystkie propozycje dla nowych graczy. Bardzo często w ramach bonusu powitalnego przyznawane są darmowe spin. Jest jednak mały haczyk, kasyna wymagają obrotu bonusem od graczy, którzy zdecydowali się skorzystać z promocji. To pewna forma zabezpieczenia przed tym, by gracz od razu nie wypłacił środków bonusowych. Z tego względu na bonus lub sumę bonusu i depozyty z góry nałożone są warunki jego przyznania – np. wybór obrotu 10 lub 15 razy, który należy wykonać w odpowiednim czasie.

Kasyna nie zapominają także o swoich stałych klientach, a w szczególności o osobach, które wykazują się szczególnie dużą aktywnością. W tym przypadku mogą liczyć na takie bonusy jak bonusy lojalnościowe, highroller oraz bonusy VIP. W wielu kasynach można też spotkać bonusy za polecenie znajomego, czyli jeśli dana osoba zakładając konto w kasynie wirtualnym, powoła się na nas, otrzymujemy bonus w adekwatnej wysokości. Nie ma tutaj oczywiście stałej stawki, ponieważ wysokość bonusów zawsze ustalana jest indywidualnie przez kasyna. Wśród innych rodzajów bonusów można spotkać bonus przy danej metodzie płatności, bonus cash-back oraz darmowe spiny.

Jak wybrać odpowiedni bonus dla siebie?

Tak naprawdę każdy bonus, który swoim graczom oferują kasyna, potrafią skutecznie zachęcić do gry. Kasyna mają tego świadomość, dlatego starają się tak przygotowywać ofertę, by ich bonusy wyróżniały się na tle konkurencji. Jednak pamiętajmy, że kasyna są od tego, by na nas zarabiać, a nie rozdawać za darmo pieniądze, dlatego warto zachować zdrowy rozsądek i dobrze się zastanowić jeszcze przed skorzystaniem z oferty. Po pierwsze najpierw warto by było się zastanowić, który bonus będzie dla nas odpowiedni. Który spełni nasze oczekiwania? Który zapewni największy zysk? Czy będzie to bonus od wpłaty, darmowe spiny, a może bonus przy danej metodzie płatności? Gdy uda nam się to już ustalić, pamiętajmy, by dokładnie zapoznać się z regulaminem oferty. Dzięki temu unikniemy rozczarowania i nieprzyjemności. Na koniec pamiętajmy także o tym, że środki bonusowe wymagają obrotu. Czy będziemy w stanie go wykonać odpowiednią ilość razy? Dopiero gdy odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, ustalimy, jaki i czy w ogóle bonus wyjdzie nam na korzyść.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *